ÜYELİK

Çok şey kaçırıyorsun, seni de aramıza bekliyoruz!

Neden ACM Gazi?

Ar-Ge projeleri ve yarışmalar ile mühendislik becerilerine katkı sağlamaya çalışan, teknik geziler ve seminerler ile sektörünün anlık durumu hakkında bilgi sahibi olurken gelecek hakkında projeksiyonlar çıkarabilen, insanın sosyal bir canlı olduğunu unutmayarak sosyal ve kültürel gelişimini sürekli ilerletmek isteyen herkese kendisini her anlamda geliştirebileceği ve yetiştirebileceği imkanlar sunuyoruz. Uzun lafın kısası teknik etkinliklerin yanı sıra sosyal etkinlikleri de sonuna kadar sürdürüyoruz, ACM Gazi olarak yeni arkadaşlıklara her zaman açığız...

Üyelerimizi ACM üyesi yaparak 3 ay boyunca ACM'nin ayrıcalıklarını deneyimlemeleri için harika bir fırsat sunuyoruz, dünyanın en büyük bilgisayar bilimleri topluluğuna üye olma fırsatını kaçırmamalısınız, aynı zamanda toplulukta alacağınız görevlerle gelecek dönem için seçimlere girerek siz de koordinatör ya da yönetim kurulu üyesi olarak görev alabilir, topluluk kariyerinizden iş dünyasına özgüvenle bahsedersiniz!

3

Kurul

8

Koordinatörlük

50+

Aktif Üye

.

Akılcı stratejilerimiz, güçlü ve samimi olduğu kadar disiplinli olan yapılanmamız ile kısa sürede Gazi Üniversitesinin en büyük ve en etkili topluluklarının arasına gireceğimize eminiz. Unutmayın hangi bölümden olursanız olun ACM Gazide herkes için uygun bir alan var, ilgilendiğiniz koordinatörlüğün sayfasından detayları öğrenebilir ve bizimle iletişime geçerek vizyonumuzu paylaşabilir, takım ruhumuzu güçlendirmemize katkı sağlayabilirsiniz!

Yardımcı Olabileceğin Konular

Ar-Ge Projeleri

Devam eden Ar-Ge projelerine katkıda bulunabilir ya da projeni gerçekleştirmek için destek alabilirsin.

Teknik Eğitim

Bilgili olduğun konularda eğitimler düzenlenmesini sağlayabilir, düzenlenecek eğitimler için yardımcı olabilirsin.

Sosyal Sorumluluk

Devam eden Sosyal Sorumluluk projelerimize katılarak başkalarına ışık olabilirsin.

Kültür Sanat

Sanat atölyelerimizde sanatsal çalışmalara katılabilir ve eserlerini bizimle paylaşabilirsin.

Fikir

Fikir sempozyumlarına katılarak global sorunlara çözüm arayışımıza yardımcı olabilirsin.

Panel - Seminer

Büyük ve dışarıya açılan etkinliklerimizde organizasyon ekibinde farklı rollerde görev alabilirsin.

Blog Yazarlığı

Blogumuzdaki farklı kategorilerde içerik üreterek farkındalık kazanmamızı sağlayabilirsin.

Tasarım

Tasarım çalışmalarımıza destek olarak daha geniş kitlelere daha etkili bir biçimde ulaşmamıza yardım edebilirsin.

Ekibe Katıl

Sen yoksan bir kişi eksiğiz...

Tab'a bas

1

BAŞVURU*

Başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun.

2

İNCELEME

Arkadaşlarımız bilgilerinizin doğruluğunu teyit ettikten sonra üyelik işlemlerinizin durumuna ilişkin bir e-posta alacaksınız, üyeliğinizin tamamlanması için bu e-postayı onaylamanız gerekmektedir.

3

KART TESLİMİ

Sizinle iletişime geçip şahsınıza özel tanımlanmış olan ACM Gazi kartınızı teslim edeceğiz, topluluk içi birçok işleminizi bu kartla gerçekleştirebilirsiniz.ACM Gazi Kart Nedir?

4

HOŞGELDİN!

Tebrikler, artık bütün üyelik işlemleriniz tamamlandı. Unutmayın hangi bölümden olursanız olun ACM Gazide herkes için uygun bir alan var, ilgilendiğiniz koordinatörlüğün sayfasından ilgili koordinatörle iletişime geçerek ekip ruhumuzu canlandırmaya devam edebilirsiniz!

*Yalnızca Gazi Üniversitesi öğrencileri ACM Gazi Öğrenci Topluluğuna üye olabilir.