TEKNİK EĞİTİMLER

İlginizi çeken bir eğitime katılın...

ASP.NET MVC

Model, View, Controller

MVC, uygulama geliştirmede önemli yere sahip mimari desenlerden biridir. ASP.NET MVC sayesinde .NET framework dilleri ile MVC pattern kullanılarak hızlı çalışan, test edilebilir, tekrar kullanılabilir parçaları olabilen web uygulamaları geliştirilebilmesi sağlanmıştır. ASP.NET MVC'ye hızlı bir giriş yapmak için kayıt olun.

25 Şubat 2020 16:30 Mühendislik Fakültesi

Kotlin

Androidin Yeni Dili

Kotlin, Java sanal makinesi üzerinde çalışan ve ayrıca JavaScript kaynak koduna derlenebilir, statik tipli bir programlama dilidir. Kotlin programlama dili ile JVM, Android, Browser ve Native gibi 4 ana platformda ya da alanda çeşitli uygulamalar geliştirebilirsiniz. İlk Kotlin uygulamanızı birlikte yazalım!

3 Mart 2020 16:30 Mühendislik Fakültesi

Fonksiyonel Programlama

Lisp ile doğdu!

Lisp’in ortaya çıkmasıyla hayatımıza giren bu paradigma beraberinde birçok yeniliği getirmiştir. Paradigmanın geliştirme çevresine etkilerini ve çok daha fazlasını keşfetmek için kayıt olun!

10 Mart 2020 16:30 Mühendislik Fakültesi

Git & GitHub

Versiyon Kontrol Sistemi

Git , yazdığımız projeleri ve uygulamaları, bilgisayarımızda ya da harici disklerde değilde internet üzerinde tutmamızı ve yönetmemizi sağlayan bir versiyon kontrol sistemidir. GitHub, sürüm kontrol sistemi olarak Git kullanan yazılım projeleri için bir depolama servisidir. Projelerinizde GitHub kullanmanın temellerini öğrenmek için kayıt olun.

17 Mart 2020 16:30 Mühendislik Fakültesi

Docker

Derle, Test Et, Dağıt

Docker, uygulamalarınızı hızla derlemenize, test etmenize ve dağıtmanıza imkan tanıyan bir yazılım platformudur. Docker, yazılımları kitaplıklar, sistem araçları, kod ve çalışma zamanı dahil olmak üzere yazılımların çalışması için gerekli her şeyi içeren container adlı standartlaştırılmış birimler halinde paketler. Docker'ı keşfetmek için kayıt olun.

24 Mart 2020 16:30 Mühendislik Fakültesi

Geçmiş Eğitimler

Amazon Web Services

Bulut Bilişime Yolculuk

Insider'dan eğitmenimiz Onur Hoşgör ile AWS üzerinde kullanabileceğimiz farklı alternatifleri inceledik ve AWS EC2 üzerinde sanal makine kurulumu gerçekleştirerek wordpress kurulumunu tamamladık.

17 Aralık 2019 15:30 Mühendislik Fakültesi - 416 Nolu Sınıf
EĞİTİMLER HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ Mİ VAR?